Wda Czarna Woda – mecze, wyniki i tabela

Wda Czarna Woda – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Keeza Klasa B 2023/2024, grupa: Gdańsk IV (sezon 2023/2024). Regionalna piłka nożna na portalu Czersk – dane aktualizowane automatycznie.

WCW
Wda Czarna Woda
Keeza Klasa B 2023/2024, grupa: Gdańsk IV • Czarna Woda
P W W W W
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.

Statystyki sezonu 2023/2024

2Pozycja
22Mecze
13Wygrane
6Remisy
3Porażki
57:32Bramki
+25Bilans
45Punkty

Wyniki sezonu 2023/2024

Kol. 22 · 09.06.2024 Wda Czarna Woda WC 4:0 Zieloni Łąg W
Kol. 21 · 01.06.2024 Tęcza II Brusy TI 1:2 WC Wda Czarna Woda W
Kol. 20 · 25.05.2024 Wda Czarna Woda WC 3:2 TW Temis-Brda Wielkie Chełmy W
Kol. 19 · 18.05.2024 Wierzyca II Stara Kiszewa WI 4:6 WC Wda Czarna Woda W
Kol. 18 · 11.05.2024 Wda Czarna Woda WC 1:4 OH Orkan Huta Brusy P
Kol. 17 · 05.05.2024 Sokół Lubnia SL 2:2 WC Wda Czarna Woda R
Kol. 16 · 27.04.2024 Wda Czarna Woda WC 4:1 HN Huragan Nowe Polaszki W
Kol. 15 · 21.04.2024 Grom Leśno GL 1:0 WC Wda Czarna Woda P
Kol. 14 · 13.04.2024 Wda Czarna Woda WC 3:1 LB LZS Bytonia W
Kol. 13 · 07.04.2024 Brda II Rytel BI 1:2 WC Wda Czarna Woda W
Kol. 12 · 23.03.2024 Wda Czarna Woda WC 6:2 PC Perła Czyczkowy W
Kol. 11 · 28.10.2023 Zieloni Łąg 0:4 WC Wda Czarna Woda W
Kol. 10 · 21.10.2023 Wda Czarna Woda WC 1:2 TI Tęcza II Brusy P
Kol. 9 · 15.10.2023 Temis-Brda Wielkie Chełmy TW 3:3 WC Wda Czarna Woda R
Kol. 8 · 07.10.2023 Wda Czarna Woda WC 2:1 WI Wierzyca II Stara Kiszewa W
Kol. 7 · 30.09.2023 Orkan Huta Brusy OH 2:2 WC Wda Czarna Woda R
Kol. 6 · 23.09.2023 Wda Czarna Woda WC 2:2 SL Sokół Lubnia R
Kol. 5 · 17.09.2023 Huragan Nowe Polaszki HN 0:1 WC Wda Czarna Woda W
Kol. 4 · 09.09.2023 Wda Czarna Woda WC 1:1 GL Grom Leśno R
Kol. 3 · 02.09.2023 LZS Bytonia LB 1:1 WC Wda Czarna Woda R
Kol. 2 · 26.08.2023 Wda Czarna Woda WC 5:1 BI Brda II Rytel W
Kol. 1 · 20.08.2023 Perła Czyczkowy PC 0:2 WC Wda Czarna Woda W

Nadchodzące mecze

Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.

Tabela ligowa – Keeza Klasa B 2023/2024, grupa: Gdańsk IV

#DrużynaMWRPBZBS+/-Pkt
1 OHOrkan Huta Brusy 22 17 4 1 73 21 +52 55
2 WCWda Czarna Woda 22 13 6 3 57 32 +25 45
3 TWTemis-Brda Wielkie Chełmy 22 13 4 5 87 33 +54 43
4 LBLZS Bytonia 22 11 4 7 56 40 +16 37
5 HNHuragan Nowe Polaszki 22 10 6 6 53 42 +11 36
6 BIBrda II Rytel 22 9 4 9 50 46 +4 31
7 TITęcza II Brusy 22 8 4 10 48 50 -2 28
8 GLGrom Leśno 22 7 6 9 41 50 -9 27
9 WIWierzyca II Stara Kiszewa 22 5 5 12 39 67 -28 20
10 Zieloni Łąg 22 6 2 14 35 62 -27 20
11 PCPerła Czyczkowy 22 5 1 16 34 93 -59 16
12 SLSokół Lubnia 22 2 6 14 33 70 -37 12

Inne sezony Wda Czarna Woda

O drużynie

Drużyna
Wda Czarna Woda
Miasto
Czarna Woda
Rozgrywki
Keeza Klasa B 2023/2024, grupa: Gdańsk IV
Sezon
2023/2024
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 13:07

Najczęstsze pytania o Wda Czarna Woda

Kiedy Wda Czarna Woda rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Wda Czarna Woda rozegrał ostatni mecz 09.06.2024 u siebie z drużyną Zieloni Łąg. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 4:0.
Które miejsce zajmuje Wda Czarna Woda w tabeli?
Wda Czarna Woda zajmuje 2. miejsce w rozgrywkach Keeza Klasa B 2023/2024, grupa: Gdańsk IV z dorobkiem 45 pkt po 22 meczach (13 zwycięstw, 6 remisów, 3 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Wda Czarna Woda?
W ostatnich 5 meczach Wda Czarna Woda zanotował 4 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażek.
Ile bramek strzelił Wda Czarna Woda w sezonie 2023/2024?
W sezonie 2023/2024 Wda Czarna Woda strzelił 57 bramek i stracił 32 (bilans bramkowy +25).
Kto prowadzi w tabeli Keeza Klasa B 2023/2024, grupa: Gdańsk IV?
Liderem Keeza Klasa B 2023/2024, grupa: Gdańsk IV jest Orkan Huta Brusy z dorobkiem 55 pkt. Wda Czarna Woda traci do lidera 10 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Wda Czarna Woda w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Wda Czarna Woda w sezonie 2023/2024 to 4:0 z drużyną Zieloni Łąg (09.06.2024).
Jak Wda Czarna Woda radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Wda Czarna Woda ma bilans 7-2-2 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 6-4-1.
W jakiej lidze gra Wda Czarna Woda?
Wda Czarna Woda występuje w rozgrywkach Keeza Klasa B 2023/2024, grupa: Gdańsk IV w sezonie 2023/2024.

🔎 Zobacz też — Czarna Woda

14°C ⛅ Pogoda Czersk Prognoza 15 dni →
Dziś 🌦️ 21°/10° Czw ⛈️ 20°/13° Pt 🌦️ 22°/14° Sob ☁️ 23°/13°
🎟️ Wydarzenia Czersk Zobacz wszystkie →
🏢 Katalog firm Czersk Zobacz wszystkie →